XIII OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KOLĘD
I PASTORAŁEK – kolejność występów

0
770


OD GODZ. 14:00

KAT IV

  1. Rosensommer
  2. PAPA BAFI
  3. Trio Amelia, Karolina i Lijana
  4. Trio Wiktoria, Emilia i Stefan
  5. FAMA
  6. Akces
  7. Schola parafii pw. Wszystkich Świętych w Brożcu
  8. Światełka Pana
  9. Zespół Pieśni i Tańca „Mali Modrzewiacy”

Zespoły prezentują po dwa utwory.

KAT I

1. Dariusz Skiba                                     
2. Amelia Jakób                                     
3. Nina Robak                                        
4. Ania Chmura                                      
5. Wiktoria Chudala                              
6. Aleksandra Walczuk                        
7. Alicja Weigelt                                    
8. Kacper Puślecki
9. Michalina Dziedzic
10. Anastazja Dziedzic
11. Laura Komander
12. Natalia Dubanowicz
13. Angelika Semmler
14. Agata Griner
15. Paulina Knapik 
16. Lena Ogorzały

Soliści prezentują po jednym utworze.

OKOŁO GODZ. 16:30 OBRADY JURY

OKOŁO GODZ. 16:45 OGŁOSZENIE WYNIKÓW KAT IV ORAZ KAT I

* PODANE GODZINY SĄ ORIENTACYJNE – UZALEŻNIONE OD OBECNOŚCI UCZESTNIKÓW

OD GODZ. 17:00

KAT II

1. Lena Oszek
2. Filip Robak
3. Daniel Furgatz
4. Liliana Lubczańska
5. Oliwia Buchman
6. Wiktoria Eliaszewicz
7. Oskar Leluszko
8. Barbara Kuśmińska
9. Małgorzata Majewska
10. Lena Bryja
11. Paulina Paluszczak
12. Wiktoria Semmler
13. Zuzanna Złotnicka
14.Paula Ciężka
15. Klaudia Kutyba
16. Filip Bajron
17. Hanna Błachut
18.Natalia Kubiak
19. Elżbieta Stachura
20. Karolina Szafarczyk
21. Ewa Szewczyk
22. Julia Kozłowska
23. Martyna Kwiatkowska
24. Amelia Leśniowska
25. Maja Kobzik
26. Wiktoria Dziedzic
27. Lena Sikora
28. Noemi Pustelniak
29. Miriam Pustelniak
30. Karolina Musialik
31. Celina Berini
32. Amelia Kosiedowska
33. Maja Grzywacz
34. Katarzyna Juruć
35. Izabela Dubanowicz
36. Anna Sobkowicz
37. Dominik Komander
38. Zofia Mączyńska
39. Julia Rączka
40. Artur Droś
41. Michalina Szydłowska
42. Emilia Gierok

Soliści prezentują po jednym utworze.

KAT III

1. Kamila Kałuża
2. Barbara Bandrowska
3. Justyna Sitarek
4. Alicja Czajkowska
5. Ewelina Woźniak
6. Aleksandra Sitnik
7. Zuzanna Urbanik
8. Hanna Szkudlarek
9. Julia Imielska
10. Magdalena Gryl
11. Olga Aleksandrowicz
12. Zuzanna Letka

Soliści prezentują po jednym utworze.

OKOŁO GODZ. 20:30 OBRADY JURY OKOŁO GODZ. 20:45 OGŁOSZENIE WYNIKÓW KAT II ORAZ KAT III

PODANE GODZINY SĄ ORIENTACYJNE UZALEŻNIONE OD OBECNOŚCI UCZESTNIKÓW