REGULAMIN XIV OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK – kolejność przesłuchań

0
732


Komprachcice 14 stycznia 2023r.
od godz. 14:00


KATOGIRIA I

  1. BUCHMAN AMELIA
  2. DZIEDZIC ANASTAZJA
  3. FELIKS MARLENA
  4. GRINER AGATA
  5. HANSLA EMILIA
  6. HEŁKA KAROL
  7. JAKÓB AMELIA
  8. PUŚLECKI KACPER
  9. SŁOWIK ZOFIA
  10. SUZGUN SOPHIA
  11. SZALEK ANASTAZJA
  12. URBAN EMILIA

    KATEGORIA II
  13. BAJRON FILIP
  14. BIEL ZUZANNA
  15. BŁACHUT HANNA
  16. BRYJA LENA
  17. BUBA URSZULA
  18. BUCHMAN OLIWIA
  19. CHMURA ANNA
  20. DROŚ ARTUR
  21. DROZDOWSKA ZUZANNA
  22. ELIASZEWICZ WIKTORIA
  23. GIEROK EMILIA
  24. GUŁA PATRYCJA
  25. JONCZYK MAGDALENA
  26. KLIMASZEWSKA WIKTORIA
  27. KLUZOWSKA MAGDALENA
  28. KOBZIK MAJA
  29. KOMANDER DOMINIK
  30. KOWALCZYK POLA
  31. KOZŁOWSKA JULIA
  32. KUBIAK NATALIA
  33. KUSTERSKA KAROLINA
  34. KUTYBA KLAUDIA
  35. KWIATKOWSKA MATYNA
  36. LEŚNIOWSKA AMELIA
  37. LUBCZAŃSKA LILIANA
  38. MACHAŁA AMELIA
  39. MANNSFELD LENA
  40. NIĆKA AMELIA
  41. TRYTKO ANNA
  42. TRYTKO EMILIA
  43. OGORZAŁY LENA
  44. PALUSZCZAK PAULINA
  45. PANUSZ EMILIA
  46. PIEKIELNY NATALIA
  47. PŁACHETKA NATALIA
  48. RAMOLLA URSZULA
  49. ROBAK FILIP
  50. SARNES MIRIAM
  51. SKIBA DARIUSZ
  52. STACHURA ELŻBIETA
  53. SUZGUN ELIZA
  54. SZCZĘCH LIDIA
  55. WEIGELT ALICJA

    PRZERWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POMIĘDZY GODZINĄ 16.30 A 17.30
    OBRODY JURY
    !!!!!!!!!!! WRĘCZENIE NAGRÓD LAUREATOM KATEGORII I, II!!!!!!!

    KATEGORIA III około godziny 18.00
  56. ASMAN NATALIA
  57. BRZUSZKIEWICZ ALEKSANDRA
  58. CĘDROWICZ MAJA
  59. IMIELSKA JULIA
  60. KITA AMELIA
  61. RUDOLF MILENA
  62. SITAREK JUSTYNA
  63. SUBOCZ MATEUSZ
  64. WOŹNIAK EWELINA
  65. ZŁOTNICKA ZUZANNA

    KATEGORIA IV ZESPOŁY
  66. DUET ELIZA I SOPHIA SUZGUN
  67. DUET ANIA I EMILKA TRYTKO
  68. MĘSKI ZESPÓŁ WOKALNO-INSTRUMENTALNY METRONOM
  69. ZESPÓŁ SYMFONIA BARW
  70. ZESPÓŁ FARCIARY
  71. ZESPÓŁ FAMA
  72. ZESPÓŁ AKCES
  73. ZESPÓŁ PIEŚNI LUDOWEJ PROSNA

    Uwaga! Ważne kwestie, informacje.
    UCZESTNICY SĄ ZOBOWIĄZANI DO PRZYJAZDU 30MIN PRZED ROZPOCZĘCIEM SWOJEJ KATEGORII I POTWIERDZENIE SWOJEJ OBECNOŚCI W BIURZE FESTIWALOWYM.
    Decyzją Organizatorów przy porozumieniu z Jury Soliści z każdej z kategorii wykonują jeden wybrany przez siebie (zgłoszony w Karcie zgłoszenia) utwór, który trzeba zgłosić w biurze festiwalowym.
    Jednocześnie Jury zastrzega sobie prawo do poproszenia solisty o zaśpiewanie drugiego zgłoszonego utworu.
    Podane godziny są orientacyjne, bardzo prosimy o informowanie, jak najszybciej np. o rezygnacji z udziału w Festiwalu (z powodu choroby, braku możliwości dotarcia na konkurs lub innych zdarzeń). Pomoże to Organizatorom i uczestnikom uniknąć przesunięć czasowych oraz pozwoli na sprawne przeprowadzenie konkursu.