REKORDOWA LICZBA UCZESTNIKÓW! Lista uczestników XI Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek “HEJ! KOLĘDA, KOLĘDA…”

0
343

KATEGORIA I SOLIŚCI SZKOŁA PODSTAWOWA

  1. SZKUDLAREK HANNA
  2. STEFAŃSKA MARTYNA
  3. MIKOŁAJCZYK OLGA
  4. BŁACHUT HANNA   
  5. KNAPIK PAULINA    
  6. KLIMA LILIANA        
  7. GAJOS JOANNA        
  8. NOWICKA MAJA      
  9. LETKA ZUZANNA
  10. OCHMAŃSKA NATALIA
  11. JURUĆ KATARZYNA           
  12. ADAMIEC HANNA    
  13. PRZYBYŁA PAULINA
  14. GRAWINKOWSKI PATRY
  15. KASIŃSKA MAJA     
  16. WRÓBEL OLIWIA      
  17. GASZI EMILIA             
  18. LNIAK ANTONINA   
  19. SITNIK EMILIA          
  20. STRZYŻ KINGA                    
  21. WIECZORKE RAFAŁ            
  22. GOŁĘBIEWSKA WIKTORIA
  23. SITNIK ALEKSANDRA
  24. DROŚ ARTUR            
  25. KUBIAK NATALIA    
  26. KUTYBA KLAUDIA  
  27. KUTYBA BARTŁOMIEJ
  28. GŁĄB DOMINIKA     
  29. GŁĄB DOROTA                  
  30. KOTULA HANNA        
  31. PROSZOWIEC ANTONINA
  32. LUBCZAŃSKA LILIANA
  33. LELUSZKO OSKAR     
  34. BARON OLIWIA        
  35. FURGATZ DANIEL    
  36. KUŚMIŃSKA BARBARA
  37. SOBKOWICZ ANNA  
  38. KOS ALEKSANDRA  
  39. LIS EMILIA                 
  40. URBANIK ZUZANNA         
  41. DUBOWICZ IZA         
  42. CZARKOWSKA MICHALINA
  43. DOLIPSKA KINGA    
  44. KLIMASZEWSKA WIKTORIA
  45. ANTONIEWICZ MARTYNA
  46. PIECHACZEK JULIA
  47. SURMACZ MARTA   
  48. ANISEROWICZ AGATA
  49. PUSTELNIAK NOEMI         
  50. WDOWIKOWSKA MAJA
  51. MIENSOK SAMANTA        
  52. RUDOLF MILENA

KATEGORIA II SOLIŚCI LICEUM

  1. MIKUS PATRYCJA              
  2. KWICZALA PAULINA         
  3. AUER MAGADLENA            
  4. KUSTERSKA KALINA                  
  5. GRANAS WIKTORIA            
  6. SITAREK JUSTYNA            
  7. CZAJKOWSKA ALICJA                
  8. BOCHEN KAROLINA                             
  9. POREMBA AGNIESZKA
  10. CIUPA ANNA             
  11. SOKOŁOWSKA EMILIA              
  12. ANDRZEJEWSKA NATALIA

KATEGORIA III SOLIŚCI DOROŚLI

  1. CICHACKA JOLANTA                    
  2. KAŹMIERCZAK DAMIAN            
  3. WITEK KAROLINA             
  4. SYDOR ZOFIA            

KATEGORIA IV ZESPOŁY

  1. DYLEMAT        
  2. DUET MONIKA I KUBA PIETRZAK    
  3. AKCES              
  4. LATIKA             
  5. PAPA BAFI       
  6. DUET AMELIA KOMANDER I KAROLINA OLBRYCH  
  7. DUET OLA I OLA      
  8. KRAPKOWICKIE NIEZAPOMINAJKI  
  9. KROPKA
  10. FAMA                
  11. SUNFLOWERS             
  12. WORK IN PROGRESS                    
  13. DUET NOEMI I MIRIAM PUSTELNIAK                   
  14. GWIAZDECZKI