Lista wykonawców XV Jubileuszowy Ogólnopolski Festiwal Kolęd i Pastorałek

0
594

KAT IV

  1. CHÓR UNIWERSYTETU WSB MERITO OPOLE
  2. CANTATE DOMINO
  3. TACY SAMI
  4. ZESPÓŁM AKCES
  5. FAMA
  6. POWER OF SOUND
  7. RAJMS
  8. DUET LENA&LENA
  9. DUET ANIA I EMILKA TRYTKO
  10. STAR TWINS
  11. MEGA SIOSTRY
  12. DUET ANNA CHMIRA I ANASTAZJA SZALEK

KAT I

  1. BEREZOWSKA MARIA
  2. BOGUCKA ADA
  3. BUTALEWICZ MARIOLA
  4. DZIEDZIC ANASTAZJA
  5. FIRUTA GABRIELA
  6. GACH HANNA
  7. KANL MARTA
  8. KOMOREK MATEUSZ
  9. KOWALCZYK NELA
  10. LASKA MALWINA
  11. MAŁOLEPSZA MARIA
  12. MAMROT EMILIA
  13. NOWACKA AMELIA
  14. PALA JAGODA
  15. PONIEWIERSKA KAROLINA
  16. SKIBA JULIA
  17. STAWIARSKA LENA
  18. ŚRUTWA ALEKSANDRA

KAT II

  1. BAJRON FILIP
  2. BEDNARSKI BARTOSZ
  3. BŁACHUT HANNA
  4. BRYJA LENA
  5. CHMURA ANNA
  6. CIĘŻKA PAULA
  7. DZIEDZIC WIKTORIA
  8. DROZDOWSKA ZUZANNA
  9. FRANCZOK MAJA
  10. GIEROK EMILIA
  11. GŁOWNIA ALEKSANDRA
  12. GRINER AGATA
  13. HEŁKA KAROL
  14. HRYCYSZYN AMELIA
  15. HRYCYSZYN ZOFIA
  16. JAKÓB AMELIA
  17. KOBZIK MAJA
  18. KOMANDER DOMINIK
  19. KOWALCZYK POLA
  20. KUCHARCZYK MAJA
  21. KUSZ JULIA
  22. KWIATKOWSKA MARTYNA
  23. LEMANTOWICZ NATALIA
  24. LEŚNIOWSKA AMELIA
  25. LIBERA SARA
  26. LIPOK MAJA
  27. LUBCZAŃSKA LILIANA
  28. MADZIA PAWEŁ
  29. MARKS ANNA
  30. PALUSZCZAK PAULINA
  31. PAWLUS KRZYSZTOF
  32. PUŚLECKI KACPER
  33. ROBAK FILIP
  34. RUTOWICZ NIKOLA
  35. SIWIK AMELIA
  36. SPIKA AGATA
  37. STACHURA ELŻBIETA
  38. STARCZYŃSKA KORNELIA
  39. STARCZYŃSKA NIKOLA
  40. SZALEK ANASTAZJA
  41. SZEWCZYK JOANNA
  42. SZYDŁOWSKA MICHALINA
  43. TRYTKO ANNA
  44. TRYTKO EMILIA
  45. TWARDY HANNA
  46. URBAN EMILIA
  47. WARZOCHA JULIA

KAT III

  1. CĘDROWICZ MAJA
  2. KUBIAK NATALIA
  3. KUTYBA KLAUDIA
  4. MGŁOSIEK MAJA
  5. MARKIETON PATRYCJA
  6. PALA ZUZANNA
  7. PLACHETKA URSZULA
  8. SARNES MIRIAM
  9. WÓJTOWICZ WIKTORIA

W związku z bardzo dużą liczbą zgłoszonych uczestników informujemy, iż przesłuchania konkursowe rozpoczynamy  o godz. 14:00 od podmiotów kategorii IV (zespoły), następnie kategoria I (soliści).    

           Po przesłuchaniu wyżej wymienionych podmiotów jury uda się na obrady, po których podsumuje zmagania wykonawców i ogłosi listę laureatów XV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i PASTORAŁEK „Hej! Kolęda! Kolęda!” Komprachcice 2024 w kategoriach I i IV.

Uwaga!!!! WAŻNE!!!

Wszyscy uczestnicy, zarówno soliści i zespoły, podczas przesłuchań konkursowych XV Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i PASTORAŁEK „Hej! Kolęda! Kolęda!” Komprachcice 2024 WYKONUJĄ JEDEN UTWÓR.

Ok. godz. 17.00 rozpoczniemy przesłuchania kategorii II i III.  Zakończenie festiwalu planowane jest na godz. 21.00. Jednak nie jesteśmy w stanie określić dokładnych ram czasowych z względów nie zależnych od nas (frekwencja uczestników festiwalu-choroby, podróż, warunki atmosferyczne).